Kontaktujte nás +421 902 111 600

Možnosti platby

Při doručení zboží na adresu, posíláme fakturu/daňový doklad automaticky na e-mail ihned po potvrzení dodání zboží od dopravní společnosti.

PLATBA PŘI PŘEVZETÍ ZBOŽÍ (DOBÍRKA)

Zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti. Tato služba je zpoplatněna částkou v závislosti na zemi doručení. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky. V prodejně při osobním vyzvednutí můžete zboží uhradit také platebními kartami VISA, MasterCard a Diners Club.

PŘEVODEM VPŘED

Zvolíte-li si platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme zálohovou fakturu. Po připsání platby na náš účet na tentýž e-mail obdržíte daňový doklad.

Při platbě převodem předem:

  1. může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby

PLATBA KARTOU

Platby kartou jsou jednou z nejpopulárnějších platebních metod na světě. Obchodníci mohou přijímat platby kartami VISA a MasterCard od zákazníků z celého světa. Nemusíte mít u sebe hotovost ani vybírat z bankomatu, stačí použít vaši kreditní kartu a zboží zaplatit on-line. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránku pro dokončení platby. Přiřazení k vaší objednávce proběhne během několika minut po úhradě.